Одним з найважливіших служінь в громадах НЄЛЦУ є дитяче служіння. Воно має різноманітну форму. Окрім звичайної Недільної школи з біблійними лекціями та усілякими цікавими заняттями в громадах є також інші служіння. Це допомога з домашніми завданнями для сільських дітей в с. Новоградківка Одеської області, дитячий центр Назарет Реформатської громади Івано-Франківська, музичні розвиваючі заняття для дітей в Харкові та інші різноманітні форми, метою яких є не тільки розповісти про Бога, але й надати різноманітну соціальну підтримку для дитини у її різносторонньому розвитку.

Завдяки фінансовій підтримці Всесвітньої Лютеранської Федерації, у грудні 2021 року було закуплено значну кількість освітніх та розвиваючих наборів Лего, а також декілька проекторів та екранів для мультимедійної праці у недільних школах і центрах при лютеранських та реформатських громадах НЄЛЦУ. Ми плануємо використати отримані набори Лего для праці під час біблійних занять, організації дозвілля в дитячих групах, а також для розвитку математичних здібностей та логічного мислення. Додатково, під час цьогорічного семінару, планується тренінг для вчителів Недільної школи і волонтерів дитячих центрів з використання Лего в своїй праці. 

Недільна школа громади “Святого Вознесіння” м. Харків
Недільна школа громади “Преображення Господнього” м. Біла Церква
Недільна школа громади Святої Катерини м. Київ
Заняття в дитячому центрі “Віфанія” в с. Новоградківка
Заняття в дитячому центрі “Назарет” м. Івано-Франківськ

Протягом 2021 року спільними зусиллями та з Божою поміччю нам вдалося відкрити 3 нові недільні школи (Кривий Ріг, Бердянськ, Біла Церква) та розпочати декілька нових дитячих проектів. Ми сподіваємося подальших Божих благословінь і зросту цього служіння в нашій Церкві та щиро дякуємо Всесвітній Лютеранській Федерації за таку цінну підтримку.

Павло Шварц, єпископ НЄЛЦУ