Одним з найважливіших служінь в громадах НЄЛЦУ є дитяче служіння. Воно має різноманітну форму. Окрім звичайної Недільної школи з біблійними лекціями та усілякими цікавими заняттями в громадах є також інші служіння. Це допомога з домашніми завданнями для сільських дітей в с. Новоградківка Одеської області, дитячий центр Назарет Реформатської громади Івано-Франківська, музичні розвиваючі заняття для дітей в Харкові та інші різноманітні форми, метою яких є не тільки розповісти про Бога, але й надати різноманітну соціальну підтримку для дитини у її різносторонньому розвитку.
Завдяки фінансовій підтримці Всесвітньої Лютеранської Федерації, у грудні 2021 року було закуплено значну кількість освітніх та розвиваючих наборів Лего, а також декілька проекторів та екранів для мультимедійної праці у недільних школах і центрах при лютеранських та реформатських громадах НЄЛЦУ. Ми плануємо використати отримані набори Лего для праці під час біблійних занять, організації дозвілля в дитячих групах, а також для розвитку математичних здібностей та логічного мислення. Додатково, під час цьогорічного семінару, планується тренінг для вчителів Недільної школи і волонтерів дитячих центрів з використання Лего в своїй праці.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/korobky-1024x768.jpg)
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/Harkov-1024x461.jpg)
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/Belaya-TSerkov-1024x473.jpg)
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/kyev.png)
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/Vyfanyya-lego-1-1024x768.jpg)
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/Nazaret-lego-1024x768.jpg)
Протягом 2021 року спільними зусиллями та з Божою поміччю нам вдалося відкрити 3 нові недільні школи (Кривий Ріг, Бердянськ, Біла Церква) та розпочати декілька нових дитячих проектів. Ми сподіваємося подальших Божих благословінь і зросту цього служіння в нашій Церкві та щиро дякуємо Всесвітній Лютеранській Федерації за таку цінну підтримку.
Павло Шварц, єпископ НЄЛЦУ