Липневі зміни табору «Глорія» в цьому році були дуже особливими для всіх його учасників і співробітників. Зміни в Новоградківці і Петродолинському ознаменували ювілейний двадцятий рік існування табору, і це було великою радістю для його засновників, співробітників і, звичайно ж, дітей.

Табір «Глорія» 2021 проходив на території громад в селах Новоградовка і Петродолинское, де ми змогли прийняти більше 50 дітей і підлітків. Обидва табори були проведені з метою заглибитися в вивчення Біблійних історій і їх застосування в особистому житті. Ми використовували Притчі Ісуса Христа, щоб навчити учасників любити своїх ближніх (Притча про доброго самарянина), навчитися слухати і чути Слово Боже (Притча про сіяча), розвивати свої таланти і молитися про нові (Притча про таланти), визнавати свої помилки і просити за них прощення (Притча про блудного сина), а також завжди бути готовим до повернення нашого Спасителя Ісуса Христа (Притча про 10 дів).

Як і інші табори цього літа, обидві зміни відбувалися після обіду в зручний час для загальнотабірних заходів на свіжому повітрі. Табори вийшли гарними і сподобалися нашим учасникам, завдяки чому підліткова група громади Новоградківці прийняла в сім’ю нових друзів. Варто відзначити, що і в громаді Петродолинського з’явилося більше підлітків, тому там також стартує своє служіння для підлітків вже з осені цього року.

Після цього частина волонтерів команди табору «Глорія» перемістилася в Одесу, де допомогла Центру розвитку неповносправної дитини «Логос» провести денний табір #timecamp для дітей з особливостями психоневрологічного розвитку. Цей табір був організований у партнерстві НЄЛЦУ, «Логосу» і організації «Шосте почуття» за підтримки Відкритої Європейської школи, яка надала для нього приміщення.

Хоча програма табору не була християнською, команда змогла послужити 11 дітям, забезпечивши їм чотири години протягом чотирьох днів, коли вони могли відпочивати, творити, спілкуватися і розвиватися. Діти отримали величезний заряд позитивних емоцій, і їх батьки були дуже вдячні всім організаторам!

Анна-Марія Гросс, Олександр Жакун