26 вересня 2022 року пастор громад НЄЛЦУ Південного регіону Олександр Гросс отримав грамоту Верховної ради України “За заслуги перед українським народом”.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-1-1024x768.jpg)
«Це перша відзнака за 20 років социальної праці. А ще це відзнака не тільки мені, але і всім, з ким разом всі ці роки ми допомогали діткам та дорослим. Дякую всім, хто збирав пожертви і надав ресурси. Це також Ваша нагорода! Дякую всім, хто вкладав та продовжує вкладати свій час та сили в цю працю! Дякую моїй дружині, яка завжди була поруч і чиїми руками часто ця допомога надавалась людям. Дякую Богу, без Нього все це навряд чи відбулось!» – прокоментував він відзнаку.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/315637921_5882304208482647_6292515821071362516_n-768x1024.jpg)
Грамота Верховної Ради України є відзнакою Верховної Ради України за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед народом України народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму та громадянської злагоди в суспільстві, активну участь у законотворчій діяльності.