Різдвяний час – час для дитячих подарунків! Цієї зими діти з лютеранських громад Одеського регіону, Харкова, Кременчука, Кривого Рогу, Зміївки, Житомиру, Білої Церкви Запоріжжя, Бердянську та Києва (Святої Катерини), а також реформатських громад Рівного та Івано-Франківська отримали подарунки завдяки співпраци з партнерами НЄЛЦУ: Центром місії та євангелізації Євангелічної Церкви Аугсбурзького віросповідання в Республіці Польща, який надав кошти на закупівлю 1000 подарунків з фонду “Віртуальний подарунок” акції “Подарунок під ялинку” та благодійним фондом “Дияконія-Україна”. Харківська громада традиційно купує якісні дитячі книги для подарунків. Цього року вони були закуплені у видавництві “Старого Лева”, а громади Одеської області зібрали якісні шкільні набори в співпраці з компанією “Kidis”.

Крім лютеранських і реформатських громад подарунки отримали також діти і онуки громадської організації “Союз Чорнобиль” та діти з сімей, яки опинились в складних життєвих обставинах міста Харкова, підопічні “Карітас Спес” Бердянська, ГО “Відродження” в Кременчуці і Запоріжжі, підопічні Дитячого будинку в Кривому Розі та інші.

І діти, і дорослі члени громад дякують жертводавцям та тим, завдяки чиї праці проект став можливим за чудові та корисні подарунки!

Харків
Бердянськ
Житомир
Івано-Франківськ