«І ще: Люби Господа, Бога свого, всім серцем своїм, і всією своєю душею, і всім своїм розумом, і всією своєю силою. [Це перша заповідь. А друга подібна до неї:] Люби свого ближнього, як самого себе! Iншої, більшої заповіді від цих, нема» (Мар.12:30,31)

Кожна християнська громада має два основних покликання: проповідь Євангелія, звістки про Божу любов, на яку віруючі відповідають своїм поклонінням під час богослужінь, і служіння ближньому справами християнської любові. Після того, як законне керівництво церкви повернуло контроль над церковним комплексом в Одесі та допомогло одеській громаді Святого Павла обрати дієздатну Раду, вона опинилася у складному становищі. Через діяльність попереднього керівництва, будівля кірхи опинилася в стані, не придатному для проведення богослужінь, головним чином, через те, що не працювала система протипожежної безпеки. Крім того, було повністю зруйноване соціальне служіння громади Святого Павла: як проповідь Євангелія, так і справи милосердя, до яких громада покликана, опинилися під загрозою.

У складній для церкви ситуації величезну допомогу їй надала компанія “Автодок Україна”.

Компанія виділила кошти на ремонт пожежної системи в кірсі, який, інакше, міг затягнутися на тривалий час і позбавити громаду можливості проповідувати Слово Боже у своєму будинку. Своєчасна допомога дозволила оперативно провести ремонт, і вже за два тижні у кірсі знову залунали проповідь, молитви та чудова музика органу.

Довгий час при громаді Святого Павла діяла медична каса. Це фонд, який допомагав нужденним членам громади, значну частину якої складають люди похилого віку, придбати необхідні їм ліки. Пожертва компанії «Автодок» дозволила відновити діяльність медичної каси та закупити ліки та вітаміни для 27 пенсіонерів, серед яких є люди з інвалідністю І та ІІ груп, лежачі хворі та самотні старенькі, в яких немає рідних, які могли б їм допомогти.

Також громада Святого Павла тісно співпрацює з Центром розвитку особливої ​​дитини «Логос», який доглядає та надає допомогу в соціалізації дітям з особливостями розвитку (розлади аутичного спектру, синдром дефіциту уваги та гіперактивності, синдром Дауна тощо), чим допомагає їх сім’ям, які перебувають у складному становищі через те, що в Україні ще не розвинута інфраструктура підтримки таких дітей. Центр «Логос» фінансується за рахунок батьківських внесків, які, хоч і значно менші, ніж у подібних комерційних центрах, але, все ж таки, є доволі обтяжливими для сімейного бюджету. Пожертвування компанії «Автодок» дозволило надати допомогу сімом родинам, які найбільше її потребують, чиї діти відвідують Центр «Логос», і тим самим знизити навантаження на їхній бюджет протягом двох місяців.

Громада Святого Павла висловлює величезну подяку компанії «Автодок Україна» за цю допомогу, яку було надано у важкі для неї часи. Це дозволило відновити повноцінне богослужбове життя та соціальне служіння церкви, а значить, повернутися до тієї місії, яку їй доручив Господь.

Душа, яка благословляє, насичена буде, а хто поїть інших, напоєний буде і він. (Пр.11:25)