Дорогі брати та сестри!

Хочу привітати вас зі святом Святого Триєдинства, під час якого ми згадуємо об’явлення нашим Богом Себе як Святої Трійці. З початком повномасштабної війни, ми гостро відчули, як Отець щодня дбає про нас. Ми побачили, на що перетворюється світ, коли зневажається закон любові, й зрозуміли цінність Викуплення ціною крові Божого Сина – Ісуса Христа. Святий Дух втішав і надихав нас через Слово і Таїнства – зберігати свою ідентичність та служити ближньому, що опинилися в скрутному становищі.

Свято Святої Трійці означає закінчення тієї частини церковного року, де ми були зосереджені на історії Викуплення. Після нього починається так званий «час Церкви», де ми вже можемо побачити себе безпосередніми учасниками Божої історії, вчимося брати на себе відповідальність за сьогодення й майбутнє Царства Божого тут, на землі.

Я закликаю вас глибоко укорінитися у великій істині про Історію Спасіння в Ісусі Христі і вступити в новий період церковного року з твердим наміром втілити цінності любові до наших ближніх, особливо по відношенню до тих, хто постраждав від війни, привносячи цю історію в їх життя, а також запросити їх стати її невід’ємною частиною, щоб Боже Царство проповідувалося й поширювалося, як нам і було заповідано.

«Нехай благодать Господа Ісуса Христа, любов Бога та спільність Святого Духа будуть з вами усіма!. Амінь» (2 Кор.13:13)