16-17 листопада в Петродолинському відбулася чергова конференція служителів НЄЛЦУ. Цього разу особливим гостем конференції був Дмитро Цолін – керівник Лабораторії Перекладу сакральних текстів при Національному університеті “Острозька академія”, український лінгвіст, кандидат філологічних наук. Для учасників конференцій він прочитав дводенний курс лекцій про етнорелігійну групу самаритян, яка неодноразово згадується, як в Старому, так і Новому Завітах. Курс охоплював такі теми, як: версії походження народу, їх, мова, релігія, взаємовідносини з євреями та доля після оформлення християнства.

Предікант бердянської громади Юрій Риков презентував учасникам конференції програму Українського Біблійного Товариства «Зціленні душевних ран», в якій бере активну участь, як представник НЄЛЦУ  та екуменічну школу Українського Католицького Університету.

Завершилася конференція участю служителів у вечірньому богослужінні в одеській Громаді Святого Павла, присвяченому Дню покаяння та молитви. Під час проповіді єпископ Павло Шварц нагадав:

«Грецьке слово «метанойя» говорить про диво – зміну в розумі. Коли людина не лише приходить і шкодує, але під дією Божої благодаті вона змінюється та починає мислити по-іншому. І, відповідно, жити по-іншому. Тому, як казав Мартін Лютер, ми потребуємо щоденного покаяння. Не для того, щоб засмучуватися та плакати, а для того, щоб знову й знову оновлюватись. Знову і знову шукати Божу волю для нашого життя. Знову і знову визнавати, що ми потребуємо Бога. Знову і знову в його слові отримувати сили для нашого повсякденного життя».