Чергова конференція для служителів НЄЛЦУ та СРЄЦ пройшла 1-3 лютого у Харкові у приміщенні громади «Сятого Вознесіння». Як завжди, на конференції була серйозна програма з навчання.

Дмитро Цолін – доктор філологічних наук, доцент Кафедри біблійних наук Українського католицького університету прочитав для учасників лекції про Псалми та Масоретський текст Старого Завіту.

Дмитро Цолін

Андрій Домановський  – історик-візантиніст, медієвіст та археолог, кандидат історичних наук, доцент Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, у своїй лекції розповів про місію на Схід у візантійську добу.

Крім цього, під час конференції служителі обговорювали книги «Що таке лютеранство?», «Незрівнянний Христос» Джона Стотта та «Червона нитка крізь Біблію» Лейфа Нуммела. Серед інших питань порушувалися проблеми проповіді, відродження літургійної комісії, виклики, що стоять перед церквою, та план видання літератури та заходів на 2022 рік.

«Лютнева пасторська конференція стала особливим місцем молитви, планування, роздумів, навчання та спілкування із співслужителями Церкви. Змістовні лекції від Дмитра Цоліна та Андрія Домановського дали можливість поглибити знання, які в подальшому знадобляться у підготовці проповідей та тлумаченні Святого Письма. Особливо хочеться подякувати служителям, що готували та проводили обговорення прочитаних книг» – Сергій Терентьєв пастир Реформатської Церкви «Божий Завіт» (Рівне).

Лекція Андрія Домановського

«Кожен день починався з богослужіння з Причастям – я вважаю, що це гарне рішення. Це зміцнює наших служителів і дає силу служити Господу та Його дітям. Радий, що ми, нарешті, сформували повноцінну літургічну комісію, і вона отримала завдання на найближчий рік – це дозволить, зокрема, вчасно мати повноцінну книгу гасел на 2023 рік. Також Дмитро Цолін провів дуже цікаву та важливу лекцію про історію формування Масоретського тексту. Вона була дуже цікавою та доступною для розуміння» – Сергій Березін, предикант філії громади Святого Мартіна у с. Андріївка.