«Всім привіт! Мене звуть Анна-Марія Гросс. І я посланець миру!»

Саме так, тепер я не тільки віруюча людина, вчитель чи лідер молодіжних зібрань, але і посланець миру!

З 1 по 5 червня я з сестрою Мартою, вчителькою недільної школи, змогла відвідати неймовірний тренінг на тему: «Мир і Конфлікт» в Женеві, Швейцарія. Я щиро вдячна за таку можливість Богові та нашій церкві!

За час семінару ми познайомились із сміливими та розумними християнами лютеранського віросповідання з різних континентів. Також змогли обмінятись своїми знаннями щодо самої теми проекту та дізналися багато цікавих фактів. З впевненістю можу сказати, що ми привезли з собою різні погляди на мир та його складову, якими будемо раді поділитись з вами.

Всесвітня Лютеранська Федерація, що запросила нас і організувала цей тренінг, виділила час для кожного учасника та їх презентацій. Ми з сестрою познайомили присутніх з нашою країною та церквою. Розповіли де служить саме наша родина і чим ми займаємось!

Незважаючи на смуток, ми також розповіли про війну в нашій рідній Україні та її вплив на суспільство.

З великою цікавістю ми також слухали інших учасників! Так історія дівчини з Палестини зачепила наші серця, бо зараз ми розділяємо її біль більше ніж інші. А хлопець із Малазії розповів про конфлікти у його лютеранській церкві, де ми також побачили себе!

На цьому семінарі, ми зрозуміли що ніхто на справді не ідеальний, але кожен має можливість стати посланцем миру в своїй країні, церкві чи громаді!

Ми щиро вдячні за всіх, хто приєднався до проєкту та за створення безпечного місця для роздумів і молитви!

Анна-Марія Гросс

Посланці миру – молодіжна програми ВЛФ головною метою якої є розбудова миротворчого потенціалу молоді, яка сприяє навчанню розумінню миру та конфлікту, аналізу конфліктів та вирішення конфліктів в місцевих громадах.