Минулого тижня в Харкові відбулися чотири екуменічні молитовні служіння в рамках Тижня молінь за єдність між християнами, в яких взяв участь єпископ Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України Павло Шварц і члени харківської громади «Святого Вознення». 21 січня за єдність молилися в храмі Успіння Пресвятої Діви Марії (Римсько-Католицька Церква), 22 січня – в храмі Святого Вознесіння (НЄЛЦУ), 23 січня – в храмі «Сурб Арутюн» (Армянська Апостольська Церква) і завершував тиждень молебен в храмі Святого Миколая Чудотворця (Українська Греко-Католицька Церква) 24 січня.

Також єпископ Павло Шварц виступив на круглому столі 21 січня «Джерела єдності в розмаїтті», який був організований Державною службою України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС). Його присвячено презентації українського перекладу книги «Екуменічний заповіт» ініціатора днів молитви за християнську єдність католицького священика Поля Кутюр’є.

«Єдність Церкви – це не те що створюємо ми, а те що нам дає Господь. І те про що ми зобов’язані, як християни, молитися. До чого нас покликав сам Бог і про що ми читаємо в Євангелії від Івана» – поділився своїми роздумами після прочитання книги Павло Шварц.

фото – Пресслужба Харківського Екзархату УГКЦ