Раді Вам повідомити, що виконавча та судова гілки влади Держави Україна визнали право Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України (НЄЛЦУ) самостійно контролювати дотримання Статуту Церкви і керувати церковним управлінням. Всі юридичні перешкоди для цього усунені, а судові процеси щодо керівництва НЄЛЦУ припинені.

Одеська кірха Святого Павла (фото Думская.net)

У зв’язку з цим, органи влади внесли до Державного реєстру відомості, що керівником Церковного управління (Єпископату) НЄЛЦУ є Павло Шварц, обраний на цю посаду відповідно до Статуту Церкви.

Тепер Павло Шварц, отримав юридичні повноваження для реалізації церковно-державних відносин, як керівник Церковного управління (Єпископату) НЄЛЦУ.

Єпископ Павло Шварц

Нагадаємо, що після обрання Синодом, поставлення на служіння Павла Шварца було здійснено головою Ради єпископів Союзу Євангелічно-Лютеранських Церков Олександром Шаєрманном за участю єпископів лютеранських церков Грузії, Польщі, Угорщини, в присутності представників міжнародних місій і інших християнських конфесій. Ставання Павла Шварца на посаду єпископа визнано Всесвітньою Лютеранської Федерацією.

Керівництво НЄЛЦУ