19-22 березня лютеранські громади Одеської області з візитом солідарності відвідала делегація Євангелічної Церкви Аугзбурзького віросповідання в Румунії у складі пасторів Стефана Косораба, який також працює відповідальним за розвиток Церков в Спільноті Протестантських Церков Європи, Уве Зайднера та Ласло-Зорана Кежді, а також співробітниці Дияконії в місті Брашов Кристиане Лоренц.

«Цим візитом ми хочемо показати, що у вас є брати і сестри в Європі, які турбуються про вас» – розповідав Стефан Косораба.

В Одеській кірсі. Зліва направо: Уве Зайднер, Стефан Косораба, Ласло-Зоран Кежді, Кристиане Лоренц.

Учасники делегації ознайомилися з Церквою Святого Павла в Одесі та Церковним комплексом, зокрема з постійною виставкою «Історія Чорноморських німців», яка розташована в великій залі Пасторського будинку. Також вони завітали до двох організацій-партнерів НЄЛЦУ: Реабілітаційного центру Святого Павла та Центру розвитку особливої дитини Логос. Їх працівники розповіли про свою діяльність та про виклики, з якими вони зіштовхнулися під час повномасштабної війни.

Після цього делегація відвідала громади Петродолинського та Новоградківки. Під час візиту гості мали змогу оглянути церковні будівлі, познайомитися з соціальними проектами та ознайомитися з активним життям громад. Окрім цього, вони познайомились з переселенцями з Херсонської області, які зараз проживають на території церковного комплексу в Петродолинському. Діти з дитячих центрів «Віфанія» отримали приємний сюрприз у вигляді солодких подарунків.

«Від імені громад я хочу подякувати нашим гостям за фінансову підтримку нашого служіння Дитячих центрів та проживання переселенців» – пише пастор Олександр Гросс.