23-24 квітня єпископ НЄЛЦУ Павло Шварц відвідав громади Києва, Білої Церкви та Олександрії.

В суботу, 23 квітня він провів богослужіння зі Святим Причастям в місті Олександрія Кіровоградської області. Невеличка громада в невеличкому місті майже з моменту свого заснування існує без постійного пастора, тому візит єпископа особливо в такий складний час є дуже важливим для підтримки віруючих. Він також привіз гуманітарну допомогу, зібрану Дияконією та Центром місії і євангелізації Євангельської церкви Аугсбурзького віросповідання в Республіці Польща та польським відділення Ордену Святого Іоанна, зокрема медикаменти, щоб вони мали можливість підтримати як своїх парафіян, так і тих, хто звертається за допомогою.

Олександрія

Наступного ранку Павло Шварц провів перше за довгий час богослужіння зі Святим Причастям для громади Святої Катерини. Через те, що громада опинилася без опіки свого пастора, київська кірха знаходиться дуже близько до важливого стратегічного об’єкту – будівлі Офіса Президента, а транспортне сполучення в столиці було деякий час майже перервано, громада змогла відновити богослужбове життя лише нещодавно. Єпископ привітав голову Ради громади і члена Керівництва НЄЛЦУ Лідію Цельсдорф з Днем народження, взяв участь традиційній зустрічі з парафіянами після богослужіння і передав медикаменти.

Після обіду в неділю він провів богослужіння в громаді Преображення Господнього Білої Церкви Київської області. За словами парафіянки громади Руслани Ткач: «Ми відсвяткували богослужіння і розділили Святе Причастя, багато спілкувались, молилися за мир в Україні, за наших братів і сестер. Найголовніша молитва і бажання – перемоги нашій рідній Україні –  як світло перемогло темряву, а добро перемогло зло!»