27 грудня відбулося засідання Ради Церков міста Харкова. Перше засідання за час повномасштабної війни, на якому більшість учасників змогла бути присутніми. Метою зустрічі було обговорення співпраці церков з органами місцевої влади та розвиток міжконфесійних відносин.

«Розглянута низка питань, зокрема підготовка та реалізація звернень до громади міста Харкова та військовослужбовців, які боронять місто та область з метою показати свій вклад та турботу до міста і його мешканців. Спільними молитвами та справами, благодійністю матеріальною та духовною наближаємось до перемоги» – розповідає єпископ Харківський та Богодухівський Митрофан (Православна Церква України).

Учасники Ради Церков Міста Харкова

«Під час зустрічі учасники мали можливість поділитися власним досвідом служіння в військовий час та на деокупованих територіях. Ми розмовляли також про соціальне і дияконічне служіння, про зміни в потребах людей за останні десять місяців і про важливість несення Євангеліє, яке має силу зцілювати людські серця. Ділилися позитивним досвідом співпраці з органами місцевого самоврядування і згадували героїчну працю ЗСУ, лікарів, рятувальників, комунальних служб і волонтерів» – ділиться враженнями єпископ НЄЛЦУ Павло Шварц.

Крім того, учасники готувались до Тижня молитви за єдність християн, який як і щороку буде проходити в кінці січня та під час якого різні християнські конфесії молитимуться за єдність Церкви і за перемогу України та справедливий мир.