З 25 по 28 травня в місті Тбілісі (Грузія) відбулася щорічна зустріч Ради Єпископів Союзу Євангелічних Лютеранських Церков (Грузії, України, Росії, Казахстану, Киргизстану, Узбекистану).
Це була перша зустріч за останні роки на якій були присутні всі Єпископи Союзу.
Крім того в засіданнях взяли участь представники міжнародної лютеранської спільноти – від Всесвітньої Лютеранської Федерації – Архієпископ Урмас Вільма та пастор Анна Бургхардт з ЄЛЦ Естонії, генеральний секретар GEKE (Спільнота Євангелічних Церков Європи) пастор Маріо Фішер та представник Євангелічної Церкви Німеччини старший радник пастор Дірк Штельтер.
Під час засідання обговорювався не тільки поточний стан Церков Союзу та подальша співпраця з міжнародними євангелічними організаціями (LWF, GEKE, EKD), але і велися розмови про бачення подальшого розвитку Союзу ЄЛЦ та кожної Церкви учасниці зокрема.
 
Однією з важливих тем було обговорення ситуації в НЄЛЦУ. Рада Єпископів у відповідному зверненні виразила ще раз свою підтримку для Єпископського візитатора Павла Шварца та нового Керівництва НЄЛЦУ.
На зустріч Ради Єпископів з ЄЛЦ Бразилії був запрошений пастор Даглас. Він представив концепцію євангелізаційних проектів та малих біблійних груп, як можливий інструмент для духовного росту громад.
Під час перебування в Грузії Єпископи Союзу взяли участь в недільних богослужіннях в громадах ЄЛЦ Грузії в містах Тбілісі та Руставі. Також відбулися дипломатичні та екуменічні зустрічі.
Зокрема Посол ФРН в Грузії Хуберт Кнірш, з нагоди засідання організував офіційний прийом для учасників Ради Єпископів та екуменічних гостей. А у вівторок відбулася зустріч учасників засідання з представниками Грузинської Православної Церкви.