Внаслідок бомбардування російськими військами села Зміївка Херсонської області зруйновано склад, в якому знаходилося майно місцевої лютеранської громади, зокрема сільськогосподарська техніка. Вона використовувалася для вирощування аграрної продукції у рамках проекту громади. Зібрані овочі та фрукти спрямовувалися на потреби громади, а також на підтримку різних соціальних проектів, таких як дитячий центр «Віфанія» у Новоградківці та гарячі обіди у селах Одеської області.

«Громади Одещини з вдячністю згадують всю надану раніше допомогу для членів громад та соціальних проектів. Віримо, що з Божою допомогою зможемо все відновити» – пише пастор громади Олександр Гросс.

Жертвою бомбардування стала мешканка села. «Росіяни скинули дві авіабомби на склад, і одна впала за 100 метрів від мого будинку. Загинула моя сусідка, дуже добра жінка. Мене врятувало те, що я була не вдома», – розповідає голова Ради громади Ніна Кнутас.

З моменту деокупації Зміївка, що знаходиться на самому березі Дніпра, стала жертвою постійних обстрілів з боку російських військ. Більшість населення покинула село, багато будинків зруйновано або сильно постраждали. На стінах будівлі лютеранської церкви помітні сліди уламків, деякі вікна вибиті. Частина громади мешкає зараз у Петродолинському, у приміщеннях церковного центру, частина у Кривому Розі, а також у інших містах.

Перебувати в селі наразі смертельно небезпечно. Просимо молитов за життя та здоров’я мешканців села, збереження будівлі церкви та якнайшвидшого звільнення від загарбників лівобережної частини Херсонської області.