“Не переставай чинити добро тому, хто потребує його, коли рука твоя буде спроможна допомагати”. (Прип.3: 27)

Село Зміївка, яке заснували шведські та німецькі поселенці, розташоване в мальовничому і родючому місці Херсонській області на березі Каховського водосховища на Дніпрі. Зміївська громада Святих Петра і Павла продовжує традиції благодійності, підтримуючи служіння нужденним в інших регіонах.

Кірха в Зміївці

Урожай на півдні України в цьому році був не таким рясним як в попередні. Особливо постраждав південь Одеської області, де зміни клімату відчувалися особливо гостро через відсутність великих річок. Тому допомога соціальним проектам лютеранської громади села Новоградківка, яке сильно постраждало від неврожаю, виявилася дуже доречною.

Громада Зміївки передала частину свого врожаю картоплі, цибулі та інших овочів для дияконічного служіння в Новоградківці, зокрема дитячому центру «Віфанія», де діти з проблемних  сімей не лише  навчаються шкільних предметів і проходять біблійні уроки, але й отримують безкоштовні обіди, а також з новим проектом приготування гарячих обідів для найвразливіших груп населення.

«Я вдячний Богу за плоди, якими він благословив Зміївку, а також лютеранській громаді Петра і Павла, особливо родинам Кнутас і Санчич, які завжди готові щедро поділитися цими плодами для наших соціальних проектів, щоб ми могли показати людям Божу любов!» – поділився пастор громади с. Новоградківка Олександр Гросс.