Незважаючи на те, що синод, на якому планувалося ухвалення прийняття чотирьох реформатських громад до складу НЄЛЦУ, було відкладено через війну, тісна співпраця та братерське спілкування тривають та зміцнюються у різних сферах, у тому числі освітній. Чергова спільна конференція служителів НЄЛЦУ та СРЄЦ пройшла 2-5 серпня у місті Рівному. Її програма включала як навчальну, так і робочу частини.

Упродовж чотирьох днів служителі у малих групах розбирали текст Послання до Римлян. Викладач Українського католицького університету у Львові Дмитро Цолін провів лекції з огляду книги Вихід, зануривши учасників у її історичний та лінгвістичний контекст. Пастори Віктор Целінко та Георгій Масюк поділилися знаннями, здобутими після проходження Школи екуменічного діалогу в УКУ.

Лекція Дмитра Цоліна
Віктор Целінко (зліва) та Георгій Масюк

Серед практичних тем було обговорення текстів для спільної літургії українською мовою, обговорення концепції соціальної роботи, екуменічних стосунків та тренінг пастора Сергія Терентьєва щодо надання першої психологічної допомоги, та його лекція про душоопікунство під час війни.

Обговорення соціальної концепції
Тренінг Сергія Терентьєва

Під час конференції відбулося богослужіння з конфірмацією Дмитра Цоліна, яке провів єпископ Павло Шварц. В останній день конференції відбулася невелика презентація свіжого видання НЄЛЦУ, присвяченого проблемі сурогатного материнства – книги «Раніше, ніж я створив тебе у лоні».

Конфіримація Дмитра Цоліна