4-16 липня на базі рівненьскої Християнською альтернативної школи “Світло”, директором якої є пастор Реформатскої церкви “Божий Завіт” Сергій Терентьєв пройшов денний дитячий табір “Літня школа”.

Перший тиждень табору був “кольоровий”: кожен день учасники та организатори вдягалися в одяг певного кольору. Дітям були роздані тексти для домашнього читання. Знання цих текстів перевірялися на спеціальній вікторині за підсумками якої найкращій знавець мав можливість отримати суперприз — похід з другом в розважальний центр “Леопарк”. Окрім цього на учасників очікувала насичена програма: музичні уроки, вивчення англійської мови, уроки “Я пізнаю світ” в цікавій ігровій форми, прогулянки містом та відвідування зоопарку. Родзинкою першого тижня було навчання техниці каліграфії чорнильними перами, після якого діти змогли оформити листівку вигляді тортика з неймовіними завиванцями кривих, похилих та ламаних ліній.

Другий тиждень був присвячений окремим країнам. Учасники подоружували Сполученими Штатами, Японією, Великою Британією (програма цього дня закінчилася походом в планетарій), Францією, вивчаючи особливості культури цих країн, а останнього дня повернулися в Україну ознайомившись з народними піснями Рівненщини, традиціями та звичаями українського народу, а також перевірили свою вмілість, швидкість та винахідливість на козацьких змаганнях.