З 16 по 19 лютого на базі Українського Католицького Університету у Львові відбулася перша установча сесія річної програми “Медико-психологічний супровід людей уразливих категорій”. Вона спрямована на допомогу людям, які потребують особливої турботи та уваги.
У рамках знайомства з програмою учасники зустрілися з організаціями, які опікуються такими людьми. Наприклад, вони відвідали центр “L’Arche” (“Ковчег”), організацію, розташовану при Майстерні “Назарет”, при храмі Різдва Богородиці. У цьому центрі “друзі” – люди з особливими потребами – отримують опіку та турботу.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-768x1024.jpg)
Учасники також відвідали центр “Джерело”, який займається допомогою дітям з особливими потребами. І останнім місцем візиту став центр, що розташований на базі самого УКУ. Тут молоді люди з особливими потребами, також звані “друзями”, можуть проводити час разом із працівниками центру, займатися приготуванням чи покупками.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-1024x768.jpg)
Після всіх заходів розпочалася установча сесія. Учасники ознайомилися з програмою, що складається з двох семестрів, включає 560 лекційних годин та 300 годин практики. На першій лекції було розглянуто тему “Внутрішньоутробний розвиток. Народження”. Також учасники познайомилися з арт-терапією та танцювально-руховою терапією.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-02-18_09-48-23-1024x768.jpg)
Ми бажаємо всім учасникам успіхів у навчанні та Божого благословення.
Георгій Масюк (Харків)