Громада НЄЛЦУ в селі Петродолинське Одеського району, за підтримки  друзів та партнерів, активно залучена до суспільного життя не тільки свого села, але й інших населених пунктів так званої Німецької балки — долини річки Барабой, де до Другої світової війни розташовувалися колонії німецьких поселенців, та реагує на нагальні потреби жителів.

З початком гострої фази війни, постала проблема працевлаштування людей. Зокрема, одразу декілька членів громади Петродолинського залишились без роботи. Рада громади, за підтримки місії Spiritual Orphans Network з США, розпочала проект ремонту будівель, якими користується громада. Гостьовий будинок потребував заміни частини зовнішнього облицювання стін, будівля церкви — оновлення фасаду, а будинок, який був придбаний для Біблійної школи – майже повного косметичного ремонту.

Роботи розпочалися 1 травня. Завдяки цьому проекту, роботу отримали місцеві мешканці -професійні будівельники, молодь громади та родина вимушених переселенців з Донецької області, що мешкає у гостьовому будинку.

«Як тільки закінчиться війна – чекаємо всіх наших друзів у гості!» – написав пастор громади Олександр Гросс на своїй сторінці в Фейсбуці.

Також громада активно займається благодійністю. В інтерв’ю місцевому виданню «Петродолинське.info» Олександр Гросc розповів:

В кожному з п’яти сел ми мали змогу допомогти більше ніж 100 людям похилого віку продуктовими наборами, на суму 500 гривень кожен. Разом зі старостою Петролинського, ми закупили тушонку ще в березні, і зараз вирішуємо, яким чином ми її використовуватимемо для допомоги людям.

Основну частину, біля 500 банок, буде відправлено на фронт, ще більше 300 банок – використано для створення резерву тут, в Петродолинському, і для формування 100 продуктових наборів для жителів села. Ми сподіваємося, що наступного тижня або трошки пізніше, ми, разом із соціальними працівниками, зможемо доставити цю допомогу до людей”.

Громада висловлює щиру подяку всім своїм друзям та партнерам, які підтримують її служіння в цей складний час!