1-3 липня єпископ НЄЛЦУ Павло Шварц і пастор Владислав Цеханович взяли участь в семінарі організованим Українською Євангельською Теологічною Семінарєю (УЄТС): “8-крокова програма ведення груп психологічної підтримки для дорослих, які втратили близьких людей”.

Протягом семінару були розглянуті як теоретичні засади роботи та принципи роботи з групами дорослих, що переживають втрату, так і практичні методи та техніки, які застосовуються під час зустрічей.

Семінар проводила засновниця та керівниця Центру по роботі з втратою «Родинне коло», сертифікований тренерка 8-крокової програми Вікторія Кочубей.

Протягом 2015-2020рр Центр по роботі з втратою «Родинне коло» був партнером Центру по роботі з важкими втратами в Європі. Завдяки цьому партнерству були перекладені, адаптовані та видані “Методичні посібники для груп підтримки людей, які втратили близьких”.

Тематика цього семінару є досить актуальна для церковного служіння в якому є постійним контакт з особами, що пережили втрату.

Щиро сподіваємося, що вже в цьому році вдасться розпочати подібне служіння в громадах НЄЛЦУ.

Варто зазначити, що представники НЄЛЦУ взяли участь в семінарі в рамках освітньої програми НЄЛЦУ, яка передбачає допомогу в систематичному підвищенні кваліфікації служителів, здобутті нових навичок та знань для служіння в Церкві.