12.06.2022 року в Лютеранській церкві Святої Катерини м. Києва відбулось Недільне богослужіння на День Святої Трійці!

Особливістю цієї служби була проповідь пастора Ральфа Хаска, якій приїхав з Німеччини. Були присутні гости зі Всесвітньої Лютеранської Федерації та Ради німців України. Ми разом молились за мир в Україні та  захістників України.

Після богослужіння відбувся  благодійний концерт, під час якого всі присутні познайомилися з представниками благодійного фонду «ВІЛЬНІ СЕРЦЕМ». Представники благодійної організації разом з членами Лютеранської громади Святої Катерини та Товариством німців м. Києва «Відергебурт» вже організували спільний проєкт – поїздки з гуманітарною допомогою до сіл Чернігівської області.

Представники БО «БФ «ВІЛЬНІ СЕРЦЕМ” Пономар Людмила та Міняйло Тетяна перед початком концертом розповіли історію заснування та звітували про всі добрі справи фонду. Віртуозне виконання композицій програми благодійного концерту Павлом Шевелем супроводжувалось показом відео та фото звітами з поїздки з гуманітарною допомогою до сіл Чернігівської області членів фонду та представників церкви в особі Лідії Цельсдорф.

Наразі планується поїздка з гуманітарною допомогою в села Вікторівка, Буди та Слобода Чернігівської області. Виручені кошти буде використано на придбання продуктів тривалого зберігання для людей в постраждалих селах.

Дякуємо всім, хто був з нами сьогодні! Нехай Бог береже Вас та Ваших рідних!

Джерело