9 квітня голова Ради Німецької Євангелічно-Лютеранської громади м. Бердянськ Артур Альбертович Кожевніков, 1966 року народження, був затриманий росіянами під час прогулки на Приморській площі і доставлений в будівлю поліції за адресою вул. Грецька, 3, де вони розташували свою військову комендатуру. Він один з учасників відновлення громади в 1997 році і більш ніж 20 років служить головою Ради, а також займається соціальним та музикальним служінням.

Лютеранська громада користується історичною будівлею Лютеранської Церкви Спасителя, поступово здійснює її реставрацію, регулярно проводить богослужіння, надає соціальну допомогу та бере учать в культурному житті громади міста. З початком гострої фази війни громада допомагала як своїм членам, які перебували у потребі, так і тим, хто звертався за допомогою, зокрема біженцям з Маріуполя.

З дня затримання з Артуром Альбертовичем відсутній зв’язок. Військовий комендант не приймає відвідувачів з цієї справи, і жодної інформації про долю затриманого від комендатури не надходить.

Просимо молитися за звільнення Артура Кожевникова, та надати всю можливу допомогу щоб це відбулося якнайскоріше. Також просимо просити Бога за збереження його психологічного та, особливо, фізичного здоров’я, бо в Артура Альбертовича є проблеми з серцем.

“Петра стерегли у в’язниці. Ревна молитва піднімалася від церкви до Бога за нього!” (Дiї.12:5)