Свято П’ятидесятниці, коли Церква згадує сходження Святого Духа на апостолів і початок своєї активної місії, це чудовий час для проведення конфірмації. Віруючі, які пройшли курс навчання Основ християнської віри урочисто і усвідомлено підтверджують клятви, які під час Хрещення виголосили їх батьки або хресні, що дає їм можливість стати повноправними членами лютеранських громад, мати право голосу на зборах, обирати та бути обраними на керівні посади. Це важливий і відповідальний крок в християнському житті.  Тому добре, коли він відбувається в атмосфері свята і згадування про Святого Духа, який живить і наставляє Свою Церкву.

В харківській громаді “Святого Вознесіння” конфірмацію пройшли троє молодих людей Дарина, Олена і Влад. Обряд провів єпископ Павло Шварц. Богослужіння супроводжував спів хору Te Deum, а по закінченні всі присутні мали можливість насолодитися  християнськими піснями у виконанні учасників дитячих музичних занять та Недільної школи.

Члени трьох лютеранських спільнот Одеської області зібралися на спільне святкове богослужіння в Новоградківці, де буди конфірмовані четверо нових парафіян Олександра, Поліна, Марта, які служать в недільних школах, та Ольга, яка служить в дитячому центрі «Віфанія».  Конфірмацію провів пастор Олександр Гросс, йому асистували диякон Олександр Жакун з Одеси, та голови громад Петродолинського і Новоградківки Олександр Тебеліус і Людмила Кексель. Під час святкового богослужіння також відбулось благословіння  Анни-Марії Гросс для підліткового  служіння в цих громадах.

В селі Андріївка, у будинку притулку Гавань, відбулася конфірмація підопічних Дому Милосердя Сергія та Галини, яку здійснив пастор київської громади Святого Мартіна Ігор Шемігон.  Він проголосив в святковій проповіді:  

«Всі християни покликані бути каналами спілкування з Богом. Ісус закликав нас бути Його свідками аж до кінців землі. Для більшості з нас це свідчення відбувається недалеко від дому або навіть в самому домі. Чи готові ми прийняти Його натхнення і дозволити Йому говорити через нас? Чи просимо ми у Бога мудрості і натхнення? Чи спустошуємося ми, щоб Його Дух міг наповнити нас?»

Також одна людина, Ірина, була конфірмована в громаді «Спасіння» міста Шостка. Обряд провів пастор громади Владислав Цеханович.