Як найцікавіше провести шкільні канікули? Особливо, коли батьки раз у раз скаржаться, що їхні діти “залипають” у смартфонах? Звичайно ж, організувати спільний час у церкві! Отож, вчителі недільних шкіл громад у Петродолинському, Новоградківці та Одесі підготували для учасників недільних шкіл та підліткових груп триденний табір: з 3 по 5 січня. Дякуючи Богові, євангелічно-лютеранська громада Петродолинського повернулася до своїх приміщень та організувала дитяче дозвілля.

Отже, з понеділка до середи діти та підлітки з двох сільських громад, які бажали якісно провести час, зібралися разом у церкві. Для них було організовано проведення біблійних уроків, час для поробок, настільні та рухливі ігри, а також особливі заняття: спів для молодшої групи та створення відеоролика для старшої. Влаштувати спільне дозвілля для дітей різних вікових груп (5 – 15 років) непросто, проте організаторам це вдалося: біблійні заняття, хенд-мейд та ігри для кожної окремо вікової категорії – все це сприяло чудовій атмосфері табору.

Він вже традиційно носив назву “Різдвяні майстерні”. Щодня була своя біблійна програма та тематичні поробки, що добре закріплювали пройдений матеріал. Мені, як пастору громади, здається, що біблійна різдвяна історія була найбільш докладно представлена саме трьома цими різновидами занять. Отже, наші вчителі чудово впоралися із завданням!

Наприкінці табору діти презентували своїм батькам невеликий виступ: розповіли про табір, молодші заспівали різдвяну пісню, яку вчили протягом цього часу, а підлітки показали невеликий ролик про суть Різдва, записаний самостійно. У таборі взяли участь 16 осіб дітей та підлітків, а також 6 співробітників. Ми прожили цей час у радості та любові, а головне – у живому спілкуванні з Богом та один з одним.

Олександр Грос – пастор громад Одеси, Новоградківки та Петродолинського