Христос Воскрес!

Зміївка – незвичайне село, багатонаціональне, тому в нашому житті переплітається безліч традицій. Особливо це стосується великих свят, таких як Різдво або Великдень. На жаль, святкування Великодня за григоріанським календарем припало на період локдауна. Тому особливо радісно було урочисто зібратися разом в цю неділю, коли наші брати православні та греко-католики святкують день Воскресіння Христового. Багато з них ходили на Всенічну службу в свої храми, і прийшли вранці розділити радість разом з нами, бо дитячий хор, за який відповідальна Світлана Санчіч, разом з іншими дітьми з дитячого саду, приготували святкову програму, яка включає в себе сценки та пісні.

Сценка, яку грали учасники дитячого хору
Притча “Чаша нашого життя”

Цієї неділі на богослужінні, яке провів пастор Олег Фішер, було багато гостей. До нас приїхав наш любий друг зі Швеції Свен Біерлестам, який вже довгий час будує міст дружби між селом Зміївка, важливою частиною якого були шведські колоністи, і островом Готланд. 29 квітня йому виповнилося 80 років, і у нас була можливість привітати його з Днем народження. Але й сам Свен зробив чудові подарунки для дітей – учасників хору.

Поздоровлення Свену
Подарунки діткам

Також серед гостей були директорка дитячого садка Леся Дебрін, директорка сільської бібліотеки Олена Кнутас, і багато жителів села, разом з якими ми відсвяткували цю неділю!

Ось так ми в тісній дружбі живемо в нашому прекрасному селі Зміївка!

Ніна Кнутас, голова громади с. Зміївка